28 června, 2022

Jestli to nepošleš

Taky se stáváte součástí nepřerušených řetězů, kterými vlastně díky psychické manipulace sesíláte neúmyslně karmu neštěstí na další a další lidi?

Není to  obyčejný mail…. Máš čas do zítřka, uvidíme, jestli to bude fungovat. Jestli to nepošleš,… Ať už tomu věříte nebo ne, ze strachu o děti, partnera, sebe, spokojený sex či majetek pokračujete v nekonečném nepřerušeném řetězu, protože kdybyste ho přerušili, stane se vám neštěstí.

Velmi pravděpodobně nejde z vaší strany o sobectví, ale tím, že v tomto ”letadle” pokračujete, tak nejenže tuto karmu vlastně předáváte dál a dál a tvoříte tím pyramidový efekt, ale jsou to většinou vaši nejbližší, komu to posíláte. Jsou to vaši přátelé, rodina, známí, …. Prostě lidé, které máte rádi a za některé byste někdy obětovali i život.

 

Možná, že díky pyramidě kterou pomáháte stavět, ten email nebude za chvíli komu posílat a tak se vám začne vracet ze všech stran znovu a znovu, a protože budete-li chtít odvrátit jeho hrozbu, tak už vážně nebudete dělat nic jiného než posílat nesmyslně jedno a totéž na stejné adresy …. Hrozná myšlenka, že?

Asi je nesmyslné tvrdit, že nic mimo materiální věci neexistuje, že máte mail jednoduše vymazat, a že jsou to nesmysly. Myšlenka je mocná a čím více na to budete myslet, tím pravděpodobněji si tu smůlu do života přitáhnete

Každý něčemu věří a ať už tomu říká Bůh, Alláh či Anděl. Je to jeho víra a nikomu bychom ji neměli brát nebo ji zesměšňovat. Pokud nevěříte tomu, čemu věří váš soused (a naopak), neznamená to, že byste se neměli mít rádi a skvěle spolu vycházet.   Je jisté, že pokud bychom v nic nevěřili, byl by možná život o něco chudobnější, smutnější anebo krutější.

Je jisté, že právě víra nám v některých těžkých chvílích pomáhá přežít a jen díky ni se uzdravujeme, bohatneme nebo opačně.

 

Nevíme co by se toho stalo, kdybyste to neposlali dál a ani nevíme, co vše se stalo, když jste to neposlali nebo zapomněli poslat. Určitě byste ale byli rádi, kdyby byli všichni vaši blízcí šťastni, protože šťastný přítel vám pomáhá udržet radost ze života. Proto všechna ta prasátka pro štěstí, která putují emailem.

 

Pokud tedy nechcete na své blízké svolat právě to neštěstí, které se vám vyhne po odeslání 10 emailů, udělejte jednoduchou věc. Z každého takto rozesílaného mailu jednoduše vymažte ty černé věty o neštěstí a tragédiích, které potkají adresáta, když to nepošle dál. Vymažte i to, že to mají poslat tolika a tolika lidem. Vždyť přeci stačí jen samotný fakt o tom, že je máte rádi, že jste si na ně vzpomněli a proto mu posíláte srdce na dlani. A za to vás budou mít ještě raději. Protože jim nenaložíte na záda ani neštěstí ani povinnost udělat něco, co dělají pod hrozbou karmy.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Copyright © 2005 Damy.cz - Petrášová