30 listopadu, 2022

E.Meče – R.Pentakly– 9.Pentakly

Jak by probíhal tazatelům vztah, kdyby se partneři k sobě vrátili?

Meč může rozetnout vaše předcházející nedorozumění, je ale potřeba jednat s rozvahou. Komunikace bude i dál velmi složitá, protože touha po upřímnosti může hodně zranit. Budete mít možnost si vše, byť bolestivě, vyjasnit, ale pomůžete tzv. proluftovat atmosféru.

Šance na nalezení rozumného řešení tady je, i když je to velmi riskantní akce. Budete úspěšní, pokud budete mít v rovnováze své emoce a při výměně názorů budete nejen otevření, ale i čestní a objektivní.

Pozvolna vás spory unaví a zaujmete jen obranné pozice bez vzájemného útočení. Nesmí ale dojít ke stagnaci, protože tato doba bude vhodná k posunu. Je proto třeba postupovat zvolna, s opravdu velkou trpělivostí a dodržovat dohodnutá pravila. Pozor na přemrštěné požadavky jednoho vůči druhému, čím větší iluze, tím větší nespokojenost.

Postupně se vývoj úplně zastaví, protože budete a dále lpět na svých názorech a postojích. I dál budete žít každý sám, ale nebude vám to vadit a budete si užívat materiální spokojenosti. Tím hlavním jste vy sami a na tomto poli jste vítězem.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Copyright © 2005 Damy.cz - Petrášová